ПМП "ЕнергоПрофіль"

Львів,
вул. Зелена, 149Б


(032) 245-89-09
(067) 158-09-91
Головна
 
Новини
 
Статті
 
Про компанію
 
Контакти
   

 

Товари та послуги
Стабілізатори напруги
   З подвійним перетворенням
   Релейні
   Сервоприводні
   Симісторні
   Тиристорні з ФІМ
   Трифазні
Акумуляторні системи
   Акумулятори AGM
   Акумулятори гелеві
   ББЖ Off-Line
   ББЖ On-Line
   ББЖ з AVR
   Зарядні пристрої
   Інвертори
Блоки живлення
   БЖ в кожусі
   БЖ модульні
Електростанції (електрогенератори)
   Автоматика (АВР, опції)
   Генератори бензинові
   Генератори газові
   Генератори дизельні
   Генератори стаціонарні
Електрофурнітура
   Електрофурнітура ABB
   Електрофурнітура SEZ
Захисні пристрої
   Автоматичні вимикачі
   Відсікачі напруги
   Обмежувачі перенапруг
   ПЗВ
   Реле контролю фаз
Зварювальне обладнання
   Генератори зварювальні
   Інвертори зварювальні
   Півавтомати зварювальні
Кабельно-провідникова продукція
   Кабелі силові
   Проводи силові
ПОСЛУГИ
Головна : Стабілізатори напруги :

Стабілізатори напруги

Стабілізатори напруги PHANTOM   Стабілізатори напруги ДОНСТАБ   Стабілізатори напруги Прочан   Стабілізатори напруги Volter   Стабілізатори напруги ЕЛІМ

Наша компанія вже понад десять років постачає та підключає стабілізатори напруги українського та зарубіжного виробництва. За цей час ми встановили сотні стабілізаторів в приватних оселях, офісах та на промислових об"єктах. Серед наших замовників – кондитерська фабрика "Світоч", концерн "Галнафтогаз", ВАТ "Укрнафта", СП "Фукс Мастила Україна", завод "Гал-Кат", торгова галерея "Опера Пасаж", мережа супермаркетів "Барвінок" та багато інших українських підприємств.

Завдяки тісній співпраці з основними виробниками та імпортерами ми забезпечуємо стислі терміни поставки, гнучку цінову політику, оперативне та якісне сервісне обслуговування. Кваліфікація та досвід наших фахівців дозволяють нам виконувати весь комплекс робіт та послуг по вирішенню проблем нестабільного електропостачання – починаючи від аудиту електромережі замовника, і до розробки індивідуального проекту та його безпосереднього монтажу.

Також ми надаємо рекомендації з вибору стабілізаторів напруги відповідно до конкретних умов, та консультації для їх самостійного підключення замовником до електричної мережі.

Який стабілізатор напруги купити?

Для живлення окремих електроприладів (котлів опалення, насосів, холодильників чи пральних машин) можна застосовувати недорогі малопотужні стабілізатори напруги (релейні або симісторні). Підключення таких стабілізаторів дуже просте (вилка-в-розетку), і вибір широкий (львівські LVT (АСН), запорізькі „Прочан” (СНОПТ), одеські Phantom-и та ін.). Перед покупкою таких стабілізаторів потрібно лише правильно визначити їх потужність з врахуванням мінімально можливої вхідної напруги, а також пускових перевантажень (це актуально для насосів та холодильників).

Якщо ж кількість приладів, які необхідно захистити від перепадів напруги, надто велика, то доцільніше купити один загальний стабілізатор напруги, встановивши його на вводі в будинок. Якщо ввід трифазний, то потрібно встановлювати три однофазних стабілізатори, а не один трифазний, адже трифазний стабілізатор напруги призначений для живлення трифазних споживачів, розрахованих на напругу 380/400 В. Для будинків ми рекомендуємо симісторні та тиристорні стабілізатори напруги ураїнського виробництва (Донстаб, Прочан, Phantom).
Для електромереж з постійно заниженою або завищеною напругою, але відсутніми її „стрибками”, можна купити недорогий сервопривідний стабілізатор (ЕЛІМ-Україна).

Типи стабілізаторів напруги

Залежно від стабільності електромережі, а також від типу та потужності підключеного обладнання важливо правильно обрати стабілізатор за методом регулювання напруги. Так, найбільш поширені та недорогі релейні стабілізатори напруги придатні лише для живлення малопотужних і не надто чутливих приладів (котлів, холодильників тощо). В дуже нестабільних мережах, особливо при великих навантаження (понад 2 кВт) в таких стабілізаторах швидко зношуються контакти реле (обгорають або й "залипають").
Також обмежений ресурс у сервоприводних стабілізаторів, бо з часом зношуються їх рухомі частини (щітка струмозйомника та редуктор). Крім того, внаслідок малої швидкодії сервоприводних стабілізаторів їх можливо застосовувати лише в „спокійних” електромережах, де напруга змінюється повільно і плавно, або вона постійно висока чи низька.
Перевагою електромеханічних (релейних та сервоприводних) стабілізаторів є лише їх низька вартість, зумовлена максимальним спрощенням і без того простої схемотехніки, застосуванням дешевих комплектуючих, мінімізацією (або й відсутністю) вхідного та вихідного контролю якості, а також масовістю виробництва.
Електронні ж (симісторні та тиристорні) стабілізатори напруги характеризуються високою надійністю, точністю та швидкодією. Термін служби електронних стабілізаторів становить кілька десятків років. Тому їх застосовують переважно для підключення будинків, а також чутливого промислового, медичного та телекомунікаційного обладнання, вимірювальних приладів тощо.
Для живлення надчутливого обладнання призначені стабілізатори та блоки безперебійного живлення з подвійним перетворенням. І хоча такі пристрої досить дорогі, однак вони забезпечують найвищу стабільність параметрів вихідної напруги.
Застосування ферорезонансних (феромагнітних) стабілізаторів в наш час дуже обмежене в зв”язку із значним спотворенням ними форми вихідної напруги, вузьким робочим діапазоном та нездатністю працювати під частковим навантаженням.

Більш детально про різні типи стабілізаторів напруги, їх переваги та недоліки, а також про можливості та обмеження їх застосування, читайте у наших статтях:

Основні типи стабілізаторів згруповані в нашому каталозі за способом регулювання напруги:

Каталоги
 
Прайси

Нотатки
Чому для голих проводів допускається більший струм навантаження?
Вже майже місяць, із завидною регулярністю хтось намагається знайти в Гуглі відповідь на це питання. Нам стало шкода цю людину, бо очевидно відповіді вона так і не отримала. Тому доповідаємо: для голих (тобто неізольованих) проводів допускається більший струм навантаження, ніж для ізольованих тому, що неізольовані проводи краще охолоджуються. Адже при проходженні струму через провідник цей [...]
Замінюємо “дохлих китайців” на нових “українців”
Ми розпочинаємо програму утилізації китайських стабілізаторів напруги. Суть цієї програми в тому, що Ви утилізовуєте свій старий несправний (або й новий, але вже заздалегідь несправний) китайський стабілізатор напруги, а ми Вам продаємо нового вітчизняного стабілізатора аналогічної потужності зі знижкою 10%. Свого “китайця” Ви можете “утилізувати” самим витонченим способом: розчавити пресом, порізати лобзиком чи подарувати тещі… [...]
Всі нотатки та коментарі

Курс долараКурс євро

© 2008-2015 ТехноКлас, Львів
Powered by Shop-Script FREE


Rambler's Top100