ПМП "ЕнергоПрофіль"

Львів,
вул. Зелена, 149Б


(032) 245-89-09
(067) 158-09-91
Головна
 
Новини
 
Статті
 
Про компанію
 
Контакти
   

 

Товари та послуги
Стабілізатори напруги
   З подвійним перетворенням
   Релейні
   Сервоприводні
   Симісторні
   Тиристорні з ФІМ
   Трифазні
Акумуляторні системи
   Акумулятори AGM
   Акумулятори гелеві
   ББЖ Off-Line
   ББЖ On-Line
   ББЖ з AVR
   Зарядні пристрої
   Інвертори
Блоки живлення
   БЖ в кожусі
   БЖ модульні
Електростанції (електрогенератори)
   Автоматика (АВР, опції)
   Генератори бензинові
   Генератори газові
   Генератори дизельні
   Генератори стаціонарні
Електрофурнітура
   Електрофурнітура ABB
   Електрофурнітура SEZ
Захисні пристрої
   Автоматичні вимикачі
   Відсікачі напруги
   Обмежувачі перенапруг
   ПЗВ
   Реле контролю фаз
Зварювальне обладнання
   Генератори зварювальні
   Інвертори зварювальні
   Півавтомати зварювальні
Кабельно-провідникова продукція
   Кабелі силові
   Проводи силові
ПОСЛУГИ
Головна : Електростанції (електрогенератори) :

Бензинові, дизельні та газові генератори

Електростанції SDMO     Електростанції KIPOR (KAMA)

В цьому розділі представлені портативні та стаціонарні міні-електростанції, призначені для забезпечення резервного або автономного електропостачання житлових будинків, комерційних установ та промислових об"єктів. Також портативні електрогенератори застосовують при аварійно-відновлювальних роботах, на віддалених від електромереж будівельних майданчиках, в експедиціях та туристичних походах тощо.

Основою міні-електостанцій є двигун внутрішнього згорання, що працює на бензині, дизельному паливі або природному чи зрідженому газі. Енергія згорання палива перетворюється в механічну, яка в свою чергу перетворюється в електроенергію за допомогою генератора змінного струму.

Більшість портативних генераторів побудовані на бензинових двигунах. Бензинові генератори прості та дешеві у виробництві, мають невеликі габарити та вагу, тому їх найчастіше використовують як мобільне джерело живлення. Або для резервного живлення на випадок аварійних ситуацій. Однак бензогенератори мають найгіршу економічність (відносно великий розхід дорого бензину) і не найвищий ресурс, що обмежує їх використання в якості автономного джерела живлення при тривалих відключеннях електроенергії. Потужність бензинових генераторів рідко перевищує 10кВт.

Дизельні генератори більш надійні та економічні, але дорожчі за бензинові через технологічну складність дизельних двигунів. Дизельні електрогенератори доцільно застосовувати при інтенсивній експлуатації – тоді відносно високі початкові капіталовкладення перекриються економією на пальному та низькими поточними експлуатаційними витратами (обслуговування та ремонт). Також дизельне паливо менш вибухонебезпечне, тому дизельгенератори можуть встановлюватися стаціонарно в технічних приміщеннях.

Останнім часом все більшої популярності набувають газові генератори, що працюють на природному або зрідженому газі. Це зумовлено їх високою екологічністю та економічною ефективністю, а також можливістю стаціонарного підключення до газової магістралі. Однак таке підключення до газової "труби" потребує обов"язкового погодження з місцевою газовою службою.

Портативні генератори, які призначені для будівельних чи ремонтних робіт, повинні бути легкими і простими в обслуговуванні, тому їх монтують на відкритій рамі, оснащують лише ручним стартером і малим паливним баком. Також такі "будівельні" електрогенератори часто оснащуються колесами та ручками для полегшення переміщення в межах будівельного майданчика. Більш потужні електростанції можуть встановлюватися на автопричіпи або ж оснащуватися колісним шасі та світловою сигналізацією для буксирування автотранспортом.

На міні-електростанції, робота яких передбачається в житлових кварталах та в місцях скупчення людей, а також в рекреаційних зонах, встановлюють шумозахисні кожухи, які в кілька разів зменшують шум двигуна та електрогенератора. Генератори для стаціонарного встановлення (або потужніші портативні) оснащують електростартером та паливним баком збільшеного об"єму. Також стаціонарні електростанції можуть захищатися капотом (кожухом), який крім зниження шуму забезпечує захист генератороної установки від атмосферних впливів, що дозволяє встановлювати їх на відкритих майданчиках. Стаціонарні дизельні генератори можуть доповнюватися електричним підігрівом для полегшення зимового запуску.

Крім того, практично будь-який електрогенератор з електричним стартером можна додатково оснастити системою автоматичного запуску/зупинки (АВР – автоматичний ввід резерву), навіть якщо таке оснащення не передбачене виробником електростанції. Також електростанції можна доукомплектовувати системами віддаленого контролю та керування.

* * *

Наша компанія не лише постачає електростанції провідних світових виробників, але й здійснює весь комплекс проектувальних, монтажних та пуско-налагоджувальних робіт, а також сервісне обслуговування генераторних установок. Ознайомитися з нашими пропозиціями можете в каталозі:

Каталоги
 
Прайси

Нотатки
Чому для голих проводів допускається більший струм навантаження?
Вже майже місяць, із завидною регулярністю хтось намагається знайти в Гуглі відповідь на це питання. Нам стало шкода цю людину, бо очевидно відповіді вона так і не отримала. Тому доповідаємо: для голих (тобто неізольованих) проводів допускається більший струм навантаження, ніж для ізольованих тому, що неізольовані проводи краще охолоджуються. Адже при проходженні струму через провідник цей [...]
Замінюємо “дохлих китайців” на нових “українців”
Ми розпочинаємо програму утилізації китайських стабілізаторів напруги. Суть цієї програми в тому, що Ви утилізовуєте свій старий несправний (або й новий, але вже заздалегідь несправний) китайський стабілізатор напруги, а ми Вам продаємо нового вітчизняного стабілізатора аналогічної потужності зі знижкою 10%. Свого “китайця” Ви можете “утилізувати” самим витонченим способом: розчавити пресом, порізати лобзиком чи подарувати тещі… [...]
Всі нотатки та коментарі

Курс долараКурс євро

© 2008-2015 ТехноКлас, Львів
Powered by Shop-Script FREE


Rambler's Top100